عمل بازسازی رباط برای پایدارسازی آرنج در بیمارستان ۲۲ بهمن مسجدسلیمان انجام شد

عصر مسجدسلیمان // برای نخستین بار در استان خوزستان ، عمل بازسازی رباط برای پایدارسازی آرنج ، در بیمارستان ۲۲ بهمن مسجدسلیمان انجام شد. به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان دکتر شایسته شمی پور سرپرست شبکه بهداشت و درمان شه ...

عصر مسجدسلیمان // برای نخستین بار در استان خوزستان ، عمل بازسازی رباط برای پایدارسازی آرنج ، در بیمارستان ۲۲ بهمن مسجدسلیمان انجام شد.

به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان دکتر شایسته شمی پور سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان مسجدسلیمان ضمن اعلام خبر فوق اظهار داشت : در پی مراجعه خانمی ۵۵ ساله با ناپایداری و دررفتگی آرنج که ناشی از سقوط بود ، تیم جراحی بیمارستان در ابتدا دررفتگی عضو آسیب دیده را جا اندازی نمود و سپس بازسازی رباط آرنج بیمار مورد عمل جراحی قرار گرفت.

وی اضافه کرد : این جراحی که حدودا ۳ ساعت به طول انجامید تاکنون در استان خوزستان بی سابقه بوده است و برای اولین بار در بیمارستان ۲۲ بهمن شهر اولین ها با موفقیت انجام گردید که در نوع خود منحصر به فرد می باشد.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان مسجدسلیمان در خصوص آخرین وضعیت این بیمار خاطرنشان کرد : وضعیت حرکتی دست بیمار مساعد است و وی هم اکنون در حال انجام فیزیوتراپی و سپری نمودن دوران نقاهت پس از عمل می باشد .

دکتر شمی پور در خاتمه تصریح کرد: با انجام این دسته از اعمال جراحی در شهرستان ، حجم زیادی از اعزام بیماران به مرکز استان کاسته خواهد شد.

گفتنی است اسامی کادر درمان این عمل به شرح ذیل میباشند :

تیم جراح : آقای بازیاری ،خانم آذر و خانم لعلی

تیم بیهوشی خانم دکتر رزقی ،خانم سرابی

جراح : دکتر میلاد حیدریان

کمک جراح: مهدی بازیاری. سارا لعلی و خانم آذر

بیهوشی: دکتر رزقی و خانم سرابی