مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان برکنار شدند

عصر مسجدسلیمان // در یک اقدام عجیب و تامل برانگیز مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان یکروز پیش از بازی با پیکان از سمت خود برکنار شدند. یک منبع مطلع در گفتگو با پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان با اعلام این خبر ...

عصر مسجدسلیمان // در یک اقدام عجیب و تامل برانگیز مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان یکروز پیش از بازی با پیکان از سمت خود برکنار شدند.

یک منبع مطلع در گفتگو با پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان با اعلام این خبر افزود: به جز محمد نظری دیگر اعضای هیئت مدیره به همراه مدیرعامل این باشگاه از سمت خود عزل شدند.

این در حالی است که این هیئت مدیره در مدت حضور خود توانستند به بهترین نحو مشکلات این باشگاه را برطرف و نفت مسجدسلیمان نیز علیرغم مشکلات عدیده مالی بهترین نتایج تاریخ خود را کسب کند.

در حالی که مردم مسجدسلیمان خاطره خوبی از مدیرعاملی محمد نظری در این باشگاه ندارند شنیده ها حاکی از آن است اعضای هیئت مدیره این باشگاه مشخص و قرار است محمد نظری نیز به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه نفت مسجدسلیمان معرفی شود.

مهران نصیریان دوست، عطالله بهادری، حسین فرجی، ابوذر شجاعی مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره نفت مسجدسلیمان بودند که زحمات بسیاری برای این باشگاه کشیدند و توانستند باعث سربلندی این باشگاه و خوشحالی هواداران شوند امیدواریم این اقدام بحث برانگیزدر حالی که در فصل جدید نتایج بسیار خوبی تا کنون کسب شده است باعث صدمه زدن به این باشگاه مردمی که هواداران بی شماری در کشور و خارج از کشور دارد نشود.

نام:

ایمیل:

نظر: