نخستین مراجعات مردمی محمد خسروی شهردار مسجدسلیمان با شهروندان برگزار گردید

  عصر مسجدسلیمان // نخستین مراجعات مردمی محمد خسروی شهردار با شهروندان مسجدسلیمان در ۱۸ تیرماه در دفتر شهرداری مرکزی برگزار گردید.   به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان محمد خسروی شهردار مسجدسلیمان در این رابطه ...

 

عصر مسجدسلیمان // نخستین مراجعات مردمی محمد خسروی شهردار با شهروندان مسجدسلیمان در ۱۸ تیرماه در دفتر شهرداری مرکزی برگزار گردید.

 

به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان محمد خسروی شهردار مسجدسلیمان در این رابطه اظهار داشت: امروز اولین نوبت ملاقات مردمی باشهروندان برگزار شد در این دیدارها ضمن آگاهی از مشکلات و معضلات شهروندان در زمینه مسائل مرتبط به حوزه کاری شهرداری و ارائه رهنمودهای لازم، دستورات مقتضی به منظور رسيدگی به دغدغه های شهروندان در کوتاه ترین زمان و همچنین در چارچوب قوانين شهرداري صادر شد.

 

وی افزود : برگزاری جلسات ملاقات مردمی تاثیر بسزایی در جلب رضایت شهروندان و تسریع رسیدگی به پرونده ها خواهد داشت.

 

گفتنی است طبق برنامه ریزی به عمل آمده با دفتر حوزه دفتر شهردار و اداره روابط عمومی، شهروندان محترم می توانند طی روزهای هفته هم به صورت حضوری و هم با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری به صورت آنلاین جهت بررسی و عنوان کلیه مشکلات خود، ثبت نام نمایند.

 

همچنین لازم به ذکر است هر هفته طبق زمانبندی از پیش تعیین شده، یک روز قبل از مراجعات مردمی کارکنان شهرداری با شهروندان تماس برقرار نموده و ایشان در روز مراجعه با فرم مخصوص به دفتر شهردار راهنمایی می گردند.

 

 

 

نام:

ایمیل:

نظر: