پیام تبریک رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان به مناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان

عصر مسجدسلیمان //به مناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان رئیس و شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان پیام تبریکی صادر کردند که در ادامه به شرح ذیل می باشد:   عید سعید قربان،عید تقرب به حضرت حق، رویش نور ایمان در دلهای آگاه مسلمین ...

عصر مسجدسلیمان //به مناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان رئیس و شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان پیام تبریکی صادر کردند که در ادامه به شرح ذیل می باشد:

 

عید سعید قربان،عید تقرب به حضرت حق، رویش نور ایمان در دلهای آگاه مسلمین و پیروی از سنت ابراهیمی است. عید قربانی کردن هوی نفس در پیشگاه پروردگار عظیم و پیوستن به دریای بیکران رحمت اوست. عید قربان پاک ترین عیدهاست ، عید سرسپردگی و بندگی است. عید برآمدن انسانی نو از خاکسترهای خویشتن خویش است.

 

عید قربان كه پس از وقوف در عرفات و مشعر و منا فرا مى رسد، عید رهایى از تعلقات است. رهایى از هر آنچه غیرخدایى است. در این روز، اسماعیل وجود را، یعنى هر آنچه بدان دلبستگى دنیوى پیدا كردیم قربانى کنیم تا سبكبال شویم.آنگاه که ابراهیم، اسماعیل را به قربانگاه عشق برد این ذات اقدس الهی بود که جلوه گر شد. این عشق آموختنی است.

 

عید قربان عید نزدیک شدن دلهایی است که به قرب الهی رسیده اند و خداوند متعال را شاکریم که این نعمت را نصیبمان کرد تا عید قربان را جشن گرفته و آن را گرامی بداریم.

 

این عید پاک و بزرگ و مقدس ، عید سعید قربان را به تمامی مسلمین و همشهریان گرامی تبریک و تهنیت عرض می نمائیم و از درگاه باریتعالی آرزوی سربلندی و سلامت را برای تمامی شما بزرگواران مسئلت داریم.

 

رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان

 

نام:

ایمیل:

نظر: