آسفالت منطقه پرتردد هشت بنگله به همت شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان

  عصر مسجدسلیمان // عملیات ترمیم بخش های آسیب دیده و اجرای روکش آسفالت گرم خیابان اصلی و خیابان های فرعی منطقه پرتردد و متراکم هشت بنگله به طول بیش از ۲۸۳۰ متر و مساحت بیش از ۶۰۰۰۰ مترمربع با هزینه‌ای افزون بر ۰۰۰ر۰ ...

 

عصر مسجدسلیمان // عملیات ترمیم بخش های آسیب دیده و اجرای روکش آسفالت گرم خیابان اصلی و خیابان های فرعی منطقه پرتردد و متراکم هشت بنگله به طول بیش از ۲۸۳۰ متر و مساحت بیش از ۶۰۰۰۰ مترمربع با هزینه‌ای افزون بر ۰۰۰ر۰۰۰ر۰۰۰ر۱۲۸ ریال توسط شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان اجرا شد .

 

به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان، طی این اقدام که به همت مدیریت مهندسی و ساختمان این شرکت صورت پذیرفت مسیر اصلی خیابان هشت بنگله و همچنین دو خیابان فرعی آن که یکی از منطقه های مهم شهر مسجدسلیمان از نظر تردد خودرویی و تراکم جمعیتی می باشد، با تراش و اجرای لایه ترمیمی و سپس روکش آسفالت گرم در طول کل مسیر بهسازی شده موجب تسهیل در تردد خودروها و افزایش رضایت مندی عمومی گردید.

 

این اقدام شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در راستای ارایه خدمات عام المنفعه و با صرف هزینه ای افزون بر ۱۲۸ میلیارد ریال از محل بودجه جاری این شرکت صورت پذیرفت.

 

 

نام:

ایمیل:

نظر: