در بحث مسکن ملی در شهر ما کاری نشده است

  عصر مسجدسلیمان // حجت الاسلام سید احمدی در خطبه های این هفته نماز جمعه مسجدسلیمان سالروز ازدواج مبارک دو نشانه الهی امام علی (ع) و حضرت فاطمه (س) را زیباترین پیوند آسمانی خواند و گفت: ازدواج به سبک اسلامی برای تشک ...

 

عصر مسجدسلیمان // حجت الاسلام سید احمدی در خطبه های این هفته نماز جمعه مسجدسلیمان سالروز ازدواج مبارک دو نشانه الهی امام علی (ع) و حضرت فاطمه (س) را زیباترین پیوند آسمانی خواند و گفت: ازدواج به سبک اسلامی برای تشکیل و دوام خانواده اصیل ایرانی بیش از گذشته باید تبیین و ترویج شود.

 

وی ادامه داد: باید به سیره ائمه (ع)نگاه کنیم و ازدواج آسان را در جامعه رواج دهیم و با حذف تشریفات طائد زمینه تشکیل خانواده را برای فرزندان مان مهیا کنیم.

 

امام جمعه مسجدسلیمان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نزدیک شده به انتخابات ریاست جمهوری گفت:انتخابات تکلیفی ست بر دوش ما و همان گونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند مردم همان گونه که در تشییع رئیس جمهور شهید پرشور حاضر شدند در انتخابات نیز باید حضور حداکثری داشته باشند .

 

وی ادامه داد: کشور احتیاج دارد یک رئیس جمهور فعال و پرکار داشته باشد و همه کاندیداها و هوادارن آنان اخلاق اسلامی را رعایت کنند. وی گفت: رئیس جمهور شهید به ما یاد داد کمتر به هم طعنه بزنیم و تفرقه انگیزی کنیم…

 

حجت الاسلام سید احمدی ادامه داد: تلاش رئیس جمهور در حل مشکلات مردم باید سرمشق همه مدیران خصوصا مدیران شهرستان قرار بگیرد. متاسفانه در بحث مسکن ملی در شهر ما کاری نشده است. ضمن آن که مشکلات شهرک امام رضا(ع)، شهرک امام حسین(ع) و مشکلات مناطق آلوده در مسجدسلیمان همچنان در بلاتکلیفی به سر می برد که این زیبنده نیست.

 

خطیب نماز جمعه مسجدسلیمان ادامه داد: در زمینه اشتغال یکی از مصوبات رئیس جمهور شهید به استان خوزستان احداث پتروپالایش بود که متاسفانه به دلایل مختلف تا امروز تعیین تکلیف نشده است و علیرغم آن که همه مسئولین وعده می دادند بزودی کلنگ زنی آن انجام خواهد شد تا امروز این اتفاق نیفتاده است.

 

سید احمدی گفت: در حال حاضر درخواست جدی مردم مسجدسلیمان اشتغال است که امیدوارم با تمهیداتی که اندیشیده خواهد شد این مشکل که زمینه ساز بسیاری از مشکلات در جامعه است مرتفع گردد.

 

 

نام:

ایمیل:

نظر: