دستگیری عوامل درگیری دسته‌جمعی در مسجدسلیمان

عصر مسجدسلیمان // فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان از دستگیری سه نفر از عوامل نزاع دسته جمعی با سلاح گرم و سرد در یکی از محلات این شهرستان خبر داد.   به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان ، سرهنگ حمیدرضا بهاروند اظه ...

عصر مسجدسلیمان // فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان از دستگیری سه نفر از عوامل نزاع دسته جمعی با سلاح گرم و سرد در یکی از محلات این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان ، سرهنگ حمیدرضا بهاروند اظهار کرد: در پی دریافت اخبار و اطلاعاتی مبنی بر وقوع یک فقره نزاع و درگیری دسته جمعی با سلاح گرم و سرد، در یکی از محلات شهرستان مسجدسلیمان، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

 

وی افزود: ماموران کلانتری ۱۱ پس از حضور به موقع ضمن پایان دادن به درگیری، موفق به دستگیری سه نفر از عوامل نزاع شدند و از متهمان نیز دو قبضه سلاح شکاری غیر مجاز و یک دستگاه موتورسیکلت فاقد پلاک کشف کردند.

 

سرهنگ بهاروند با اشاره به این که متهمان پس از تشکیل پرونده، برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند، گفت: مقابله قاطعانه با مخلان امنیت مطالبه‌ای عمومی است و با جدیت در دستور کار پلیس قرار دارد.

 

 

نام:

ایمیل:

نظر: