سرپرست اداره کل پست خوزستان منصوب شد

  عصر مسجدسلیمان // در مراسمی با حضور محمدرضا پاکدل، عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست، حمیدرضا فضلعلی پور به عنوان سرپرست اداره کل پست خوزستان معرفی شد.   به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان سرپرست اداره کل پست خوزس ...

 

عصر مسجدسلیمان // در مراسمی با حضور محمدرضا پاکدل، عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست، حمیدرضا فضلعلی پور به عنوان سرپرست اداره کل پست خوزستان معرفی شد.

 

به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان سرپرست اداره کل پست خوزستان طی مراسمی با حضور محمدرضا پاکدل عضو هیئت مدیره، محمدراضی جلالی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان و جمعی از مدیران استانی منصوب شد.

 

محمدرضا پاکدل در این مراسم ضمن تسلیت به مناسبت شهادت آیت الله سید ابراهیم رئیسی، فرصت خدمت صادقانه و بی منت به مردم به ویژه در شرکت ملی پست را هدیه‌ای الهی و مصداق مجاهدت دانست و گفت: هدف از تحول در شبکه پستی با بهره گیری از فناوری‌های نوین و هوشمندسازی زیرساخت‌ها و فرایندها، تامین رضایت مردم با ارائه خدمات مطلوب است.

 

وی افزود: هوشمند سازی خدمات علاوه برتامین رضایت مشتریان از خدمات دولت، بهبود معیشت و رفاه همکاران را هم به دنبال خواهد داشت.

 

پاکدل ادامه داد: تمرکز بر تجارت الکترونیک و حمایت از تولید کنندگان به ویژه در حوزه مشاغل خانگی از الزامات رشد اقتصاد دیجیتال است که حمایت مسئولان استانی در توسعه زیرساخت‌های مناسب برای ایجاد هاب هوشمند پستی را می‌طلبد.

 

محمد راضی جلالی؛ معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خوزستان به ظرفیت‌های شرکت‌های دانش بنیان و فناور در کنار توانمندی شرکت ملی پست اشاره و بر هم افزایی پارک علم و فناوری و پست استان برای هوشمندسازی فرایند‌ها در ارائه خدمات پستی تاکید کرد.

 

وی ضمن اعلام حمایت از برنامه شرکت ملی پست برای ایجاد هاب پستی هوشمند جنوب غرب کشور، پیشنهاد ایجاد شهرک لجستیک پستی با افق بلند مدت در خوزستان را مطرح نمود.

 

در پایان حمیدرضا فضلعلی پور با حکم مدیرعامل شرکت ملی پست به عنوان سرپرست پست خوزستان معرفی و از زحمات مهران حموله، مدیرکل پیشین این استان که به کسوت بازنشستگی نائل آمده است با اهدای لوح سپاس تقدیر شد.

 

بازدید از بخش‌های مختلف ستادی و اجرایی اداره کل پست استان و گفتگو با کارکنان از دیگر برنامه‌های پاکدل در سفر به خوزستان بود.

 

نام:

ایمیل:

نظر: