مراسم بزرگداشت شهدای خدمت در مجتمع صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان برگزار شد

  عصر مسجدسلیمان // مدیران و کارکنان شرکت صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان با برگزاری مراسم عزاداری و مداحی، یاد و خاطره شهدای خدمت را گرامی داشتند.   به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان، در روزی که اندوه خبر شهادت رئ ...

 

عصر مسجدسلیمان // مدیران و کارکنان شرکت صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان با برگزاری مراسم عزاداری و مداحی، یاد و خاطره شهدای خدمت را گرامی داشتند.

 

به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان، در روزی که اندوه خبر شهادت رئیس جمهور محبوب ومردمی و یاران گرانقدرشان، سراسر ایران را به سوگ و ماتم نشاند، مجتمع صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان یکپارچه ، همدل و همراه با رهبر معظم، دولت، مجلس و همه هموطنان عزیزمان، عزادار فقدان سید محرومان و یاران گرانقدرشان شد.

 

این مراسم که با هدف گرامیداشت آرمان‌های شهیدان خدمت و تأکید بر ادامه راه آنان برگزار شد، نشان از عمق ارادت و وفاداری مدیران و کارکنان این شرکت به ارزش‌های والای انقلاب و شهدا داشت.

 

مداحان با ذکر مصیبت اباعبدالله حاضران را با فضایی معنوی همراه کردند. این مراسم خودجوش و پرشور، پیامی روشن به همراه داشت: یاد و خاطره شهدا همواره زنده و جاودان است و راه آنان، راهی است که باید با قدم‌های استوار و باورهای راسخ ادامه یابد.

 

 

 

نام:

ایمیل:

نظر: