گردانندگان کانال‌های خبری برای دریافت مجوز فعالیت قانونی اقدام کنند

  عصر مسجدسلیمان // رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مسجدسلیمان گفت: نظارت بر مطبوعات از گردانندگان کانال‌های خبری در پیام رسان‌ها که تاکنون اقدام به اخذ مجوز فعالیت نکرده‌اند، خواست تا در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به ...

 

عصر مسجدسلیمان // رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مسجدسلیمان گفت: نظارت بر مطبوعات از گردانندگان کانال‌های خبری در پیام رسان‌ها که تاکنون اقدام به اخذ مجوز فعالیت نکرده‌اند، خواست تا در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به ثبت درخواست در سامانه جامع رسانه‌های کشور اقدام کنند.

 

به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان ، سید ستار فاطمی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مسجدسلیمان گفت: در راستای اجرای قوانین و مقررات رسانه‌ای کشور از همه گردانندگان کانال‌های خبری در پیام‌رسان‌ها، دعوت می‌شود به منظور انجام فرایند قانونی اخذ مجوز و بهره‌مندی از حمایت‌های قانونی، حداکثر تا پایان اردیبهشت‌ماه جاری نسبت به ثبت درخواست مجوز فعالیت خود از طریق سامانه جامع رسانه‌ها اقدام کنند.

 

سید ستار فاطمی گفت: فعالیت همه رسانه‌ها به موجب قانون مطبوعات، مستلزم دریافت مجوز است و براساس بند پ ماده ۳ آیین‌نامه اجرایی قانون مطبوعات کشور، پیام‌رسان‌ها و کانال‌های خبری نیز مشمول این الزام قانونی هستند.

 

متقاضیان برای کسب اطلاعات و راهنمایی بیشتر درباره ثبت درخواست می‌توانند به صفحه راهنمای ثبت درخواست مجوز سامانه خبری مراجعه نمایند.

 

 

نام:

ایمیل:

نظر: