غرفه پتروشیمی مسجدسلیمان در نمایشگاه ایران اکسپو۲۰۲۴ مزین به نام و تصویر شهدا شد

  عصر مسجدسلیمان // در راستای ارج نهادن به خانواده معظم شهدا، روابط عمومی و امور بین الملل شرکت صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان در نمایشگاه ایران اکسپو۲۰۲۴ در یک اقدام ارزشمند غرفه پتروشیمی را مزین به نام شهید عزت الله رس ...

 

عصر مسجدسلیمان // در راستای ارج نهادن به خانواده معظم شهدا، روابط عمومی و امور بین الملل شرکت صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان در نمایشگاه ایران اکسپو۲۰۲۴ در یک اقدام ارزشمند غرفه پتروشیمی را مزین به نام شهید عزت الله رسولی از شهدای دوران دفاع مقدس شهرستان مسجدسلیمان کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان در راستای ارج نهادن به شهدا و خانواده های معزز این عزیزان، در نمایشگاه ایران اکسپو۲۰۲۴ (توانمندی های صادراتی ج.ا.ا.ا)، غرفه خود را مزین به نام شهدا کرد و در این نمایشگاه غرفه خود را به نام شهید عزت اله رسولی مزین نموده تا یاد و خاطره این شهید زنده نگه داشته شود..

 

علی بلدی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان ضمن تشکر از حمایت های دکتر عباس معظمی مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان گفت: موضوع ارج نهادن به خانواده شهدا و معرفی یک شهید از خطه شهیدپرور مسجدسلیمان در هر نمایشگاه از اردیبهشت ۱۴۰۲ و همزمان با نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران شروع شد و در نمایشگاه ایران پلاست تهران، نمایشگاه صنعت نفت اهواز و پنجمین نمایشگاه حمایت از ساخت داخل در صنعت نفت، گاز، پتروشیمی و پالایش جزیره کیش نیز ادامه پیدا کرد. بلدی افزود: در چهاردهمین نمایشگاه ایران اکسپو۲۰۲۴ نیز تصمیم ما بر این بود که این اقدام ارزشی حسنه و قابل تحسین ادامه پیدا کند و در این نمایشگاه تصویری از شهید عزت اله رسولی به نمایش گذاشته شد که برخی از بازدیدکنندگان دلنوشته‌هایی بر روی این عکس ثبت می‎کنند.

 

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان تاکید کرد که این رویه توسط مجموعه صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان ادامه‌دار خواهد بود و این مجتمع پتروشیمی تلاش می‎کند در حد توان و بضاعت خود ضمن معرفی برخی از شهدا، موضوع ارج نهادن به خانواده معظم شهدا را فرهنگ‎سازی کند.

 

بلدی تصریح کرد: در نمایشگاههای پیش رو نیز تلاش می‎کنیم این کار با کیفیت بهتری انجام شود تا بتوانیم یاد و خاطره شهدا را زنده نگه داریم.

 

 

 

نام:

ایمیل:

نظر: