شهرستان اندیکا سومین شهر گردشگر پذیر در استان خوزستان شد

  عصر مسجدسلیمان // دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر نوروز شهرستان اندیکا با اشاره به تجمیع نهایی آمار ورودی گردشگران و مهمانان نوروزی به شهرستان از بازده زمانی عید نوروز تا عید فطر گفت: با جمع بندی انجام شده در سامانه جا ...

 

عصر مسجدسلیمان // دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر نوروز شهرستان اندیکا با اشاره به تجمیع نهایی آمار ورودی گردشگران و مهمانان نوروزی به شهرستان از بازده زمانی عید نوروز تا عید فطر گفت: با جمع بندی انجام شده در سامانه جامع نظارت، آمار و اطلاعات، تاسیسات گردشگری شهرستان اندیکا در رتبه سوم در میزان اقامت و بازدید گردشگران به خود اختصاص داد.

 

به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان موسوی افزود: این بازدیدها از ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ تا پایان فعالیت ستاد اجرایی خدمات سفر نوروز در ۲۴ فروردین ۱۴۰۳ و متوسط بازدید از جاذبه های گردشگری، تاریخی، مذهبی، طبیعی خبر داد و گفت: شهرستان اندیکا با بازدید دو میلیون و ۳۱۷ هزار و ۱۲۰ نفر رتبه سوم بعد از دزفول و شوشتر به خود اختصاص داده است.

 

رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان اندیکا در پایان از فرماندار، اعضای ستاد سفر شهرستان اندیکا، کمیته های خدمات رسان و مردم شریف و مهمان نواز شهرستان اندیکا تقدیر تشکر کرد.

 

وی همچنین از همه سرمایه گذاران در حوزه میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی دعوت به همکاری کرد و گفت: این اداره آماده علاقمندان در مشاوره جهت سرمایه گزاری به علاقمندان در حوزه گردشگری از جمله احداث مجتمع گردشگری، هتل، هتل آپارتمان، مهمان پذیر، بومگردی و… می باشد.

 

 

نام:

ایمیل:

نظر: