پیام روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان در پی درگذشت مادر شهیدان صالحی پور

عصر مسجدسلیمان // روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان با صدور پیامی درگذشت مادر شهیدان صالحی پور را تسلیت گفت.   به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان در این پیام آمده است :   یَا أَیَّتُها النَّفسُ ...

عصر مسجدسلیمان // روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان با صدور پیامی درگذشت مادر شهیدان صالحی پور را تسلیت گفت.

 

به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان در این پیام آمده است :

 

یَا أَیَّتُها النَّفسُ المُطمَئِنَّة إِرجعی إِلی ربِّکَ راضیةً مَرضیة فَادخلی فِی عِبادی وَادخلی جَنَّتی

 

ایمان و ایثار مادران معظم شهدا که فرزندان عزیز خویش را در راه دفاع از اسلام و انقلاب اسلامی هدیه کردند در وصف نمی‌گنجد و کلمات قادر به ستودن صبر جمیل این بانوان مؤمن و والا مقام نیست.

 

رجعت ملکوتی بانویی از قافله صبر زینب (سلام‌الله علیها)، مادر شهیدان معظم « اسفندیار و مهران صالحی پور»، لقا به رحمت موعود ازلی است. امید که پروردگار متعال ایشان را در زمره جرعه نوشان کوثر نبی، منعمان سفره صبر زینبی و از هم‌نشینان صلحا و شهدا مقرر فرماید.

 

بی شک تلاش‌های آن بانوی صالحه در تربیت فرزندان شهیدش، توشه‌ای بس ارزنده است که در سرای باقی، با رحمت واسعه حضرت احدیت، متجلی است.

 

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان با ادای احترام به مقام پرمعنویت این مادر بزرگوار، این ضایعه را به خانواده معزز شهیدان صالحی پور و دیگر وابستگان به ایشان تسلیت گفته و از درگاه خداوند متعال برای این مادر صبور، علو درجات و برای بازماندگان صبر و اجر و سلامتی مسئلت می‌نماید.

 

 

نام:

ایمیل:

نظر: