روح مادر شهیدان مهران و اسفندیار صالح پور به فرزندان شهیدش پیوست

  عصر مسجدسلیمان // نصرت طاهری بابرصاد ، مادر شهیدان اسفندیار و مهران صالح‌پور دعوت حق را لبیک گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.   به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان مراسم تشییع و خاکسپاری روز یک شنبه ۱۲ فروردین د ...

 

عصر مسجدسلیمان // نصرت طاهری بابرصاد ، مادر شهیدان اسفندیار و مهران صالح‌پور دعوت حق را لبیک گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.

 

به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان مراسم تشییع و خاکسپاری روز یک شنبه ۱۲ فروردین در قطعه والدین شهدا چهاربیشه ساعت ۴ بعدازظهر و پس از آن در مسجد علی بن ابیطالب(ع) چهاربیشه برگزار خواهد شد.

 

محمد عسکری رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران مسجدسلیمان با صدور پیامی درگذشت مادر شهیدان صالح پور را تسلیت گفت. در بخشی از این پیام آمده است: صلابت و شکیبایی مادران شهدا که فرزندان خویش را در راه رضای پروردگار و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی نثار کردند در وصف نمی‌گنجد و کلمات قادر به ستودن صبر جمیل این بانوان والا مقام نیست. این مصیبت را به خانواده های معزز شهدا، خصوصا خانواده شهیدان صالح پور تسلیت عرض می نمایم.

 

لازم به ذکر است شهید اسفندیار صالح پور متولد ۱۳۴۵/۱/۱ در تاریخ ۶۴/۱۲/۴ در عملیات والفجر ۸ به شهادت رسید. همچنین شهید مهران صالح پور متولد ۴۷/۶/۳۱ در تاریخ شهادت ۶۶/۱۱/۱۶ حین آموزش نظامی ضامن نارنجک دستی رها می‌شود و در کمال رشادت و جانفشانی خود را به روی نارنجک می اندازد تا از دیگر همرزمان خود محافظت نماید و به شهادت می رسد.

 

 

نام:

ایمیل:

نظر: