پیام رئیس و اعضای شورای شهر مسجدسلیمان به مناسبت سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان

عصر مسجدسلیمان // رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان طی پیامی فرا رسیدن سالروز میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان را تبریک گفتند.   به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان متن پیام بدین شرح است:   بسم الله ال ...

عصر مسجدسلیمان // رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان طی پیامی فرا رسیدن سالروز میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان را تبریک گفتند.

 

به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان متن پیام بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحيم

 

ماه شعبان ، ماهی سرتاسر نور و شادی برای شیعیان و اهلبیت سلام الله علیها است و یازدهم شعبان مقارن با ولادت حضرت علی اکبر (ع) جوان رعنای کربلا و روز جوان است.

 

حضرت علی اکبر(ع) به عنوان یک جوان آگاه و با بصیرت الگویی شایسته برای جوانان است.

 

بی شک اعتلا ء و پویایی هر جامعه در گرو وجود جوانانی است که در درون آن جامعه پرورش یافته، برای پیشرفت آن گام برداشته و با کار و تلاش خود،آینده ای بهتر برای همنوعانشان رقم می زنند و جوانان ایران اسلامی همواره به‌ واسطه پیروی از اهل‌بیت (ع) و با بهره‌مندی از تعهد، تخصص، غیرت، خودباوری و ایمانی که دارند، نقش چشم‌گیر و قابل توجهی در پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، دوران دفاع مقدس و همچنین سازندگی و عمران کشور داشته‌اند .

 

اینجانبان فرا رسیدن میلاد سراسر نور و خجسته حضرت علی اکبر (ع) الگوی ایثار و فداکاری و روز جوان را به همه جوانان دلیر میهن اسلامی به خصوص جوانان آگاه شهر مسجدسلیمان تبریک و تهنیت عرض می نمایم و آرزوی سعادت و خوشبختی و موفقیت همیشگی را در همه ابعاد زندگی برای آنها از درگاه خداوند منان مسئلت داریم.

 

رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان

 

 

نام:

ایمیل:

نظر: