برگزاری یادواره شهدای فراجا در مسجدسلیمان

  عصر مسجدسلیمان // با حضور آیت الله حیدری عضو مجلس خبرگان رهبری به همراه جمعی از مردم و مسئولین شهرستان یادواره شهدای فراجا در مسجدسلیمان برگزار شد.   به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان آیت الله حیدری در سخنا ...

 

عصر مسجدسلیمان // با حضور آیت الله حیدری عضو مجلس خبرگان رهبری به همراه جمعی از مردم و مسئولین شهرستان یادواره شهدای فراجا در مسجدسلیمان برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان آیت الله حیدری در سخنانی ابراز داشت: امنیت امروز کشور مرهون خون شهدا است و ما وظیفه داریم در راستای حراست و پاسداری از آرمان‌های شهدا که با اهدا خون پاکشان آزادی و هویت را به ما هدیه دارند از آنان قدردانی کنیم.

 

وی ادامه داد: شهدای عزیزی که جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند و با لبیک گویی به ندای امام امت و مقام معظم رهبری برای دفاع از اسلام و امنیت ملت شریف ایران جان خود را فدا کردند.

 

وی گفت: مردم مسجدسلیمان، مردمی وفادار به انقلاب نظام و ولایت هستند و نشانه وفاداری آنها بیش از ۱۲۰۰ شهیدی ست که تقدیم انقلاب کرده اند. عضو مجلس خبرگان رهبری گفت:۲۰ درصد روحانیت این شهر در زمان دفاع مقدس به شهادت رسیدند و همین طور  ۱۳ جوان رعنا که در دوران دفاع مقدس و پس از آن در راستای دفاع از امنیت به شهادت رسیدند نشان از ولایتمداری این مردم دارد. وی نیروی انتظامی را از ارکان اصلی تأمین امنیت کشور برشمرد و ابراز داشت: رهبر معظم انقلاب با تجلیل از کار خطیر مأموران نیروی انتظامی آنان را مجاهدان در راه خدا معرفی کرده است.

 

شهید محمد بهزادی،سعید پویان،مهران زرافشان،محسن بختیاری، عبدالله آذرنیا،همت بخشی،ابوالقاسم بهرامی،اردوان بلیوندی،خیرالله شالو، نادر محمدی و… از جمله شهدای نیروی انتظامی مسجدسلیمان بودند که جان خود را فدای امنیت کشور کردند.

 

 

 

نام:

ایمیل:

نظر: