برگزاری یادواره شهدای دانشجوی مسجدسلیمان

  عصر مسجدسلیمان // همزمان با هفته بسیج، یادواره شهدای دانشجوی مسجدسلیمان ، در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان برگزار شد.   به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان ، در این یادواره که به همت بسیج دانشجویی  و با ...

 

عصر مسجدسلیمان // همزمان با هفته بسیج، یادواره شهدای دانشجوی مسجدسلیمان ، در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان ، در این یادواره که به همت بسیج دانشجویی  و با حضور تنی چند از اقشار مختلف دانشگاه و همچنین، فرماندار، رییس بنیاد شهید و جانشین فرماندهی سپاه پاسداران مسجدسلیمان در این واحد دانشگاهی برگزار شد، سردار کریم کریمی‌پور فرمانده گردان حضرت سلمان لشکر ۷ ولیعصر خوزستان در دوران دفاع مقدس، ضمن گرامی داشت هفته بسیج و تقدیر از برگزاری این یادواره، در خصوص دوران دفاع مقدس و دلاور مردی رزمندگان ایران اسلامی، مقام شهدا، بسیج و بسیجی، نبرد الاقصی ماجرای اشغال سرزمین فلسطین و همچنین توطئه دشمن برای سست کردن اعتقادات مردم ایران اسلامی در دوره‌های مختلف انقلاب به ویژه در فتنه سال گذشته که به حجاب و عفاف حمله شد، سخنانی ایراد کرد.

 

در ادامه این یادواره مداح اهل بیت عصمت و طهارت(ع) در رسای مقام شهدا و به ذکر مصیبت و اشعار حماسی پرداخت. در ابتدای این جلسه دکتر عباس شیرمردی سرپرست واحد دانشگاهی مسجدسلیمان نیز ضمن گرامی داشت هفته بسیج یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی به ویژه شهدای دانشجو را گرامی داشت.

 

لازم به ذکر است شهیدان سعید اعتدالی،غلام احمدی،عبدالله شفیع زاده،مهرداد گله داری،کورش پاک بین،نادعلی چراغیان، غلامرضا بامدی و علی حسینی کاهکش،حسین آبروش از جمله شهدای دانشجوی شهرستان مسجدسلیمان بودند.

 

 

نام:

ایمیل:

نظر: