لزوم پایش مستمر وضعیت بهداشت در مدارس شهرستان / بهسازی و ساخت مدارس باید سرعت بیشتری دنبال شود

  عصر مسجدسلیمان // با حضور فرماندار مسجدسلیمان و جمعی از مدیران ادارات ،جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان در سالن جلسات اداره آموزش و پرورش برگزار شد.   به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان ، فرماندار مسجدسل ...

 

عصر مسجدسلیمان // با حضور فرماندار مسجدسلیمان و جمعی از مدیران ادارات ،جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان در سالن جلسات اداره آموزش و پرورش برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان ، فرماندار مسجدسلیمان در این جلسه ضمن تبریک هفته کتاب و کتابخوانی گفت:همه ادارات و خاصه معلمان باید تلاش کنند تا فرهنگ کتاب و کتابخوانی را در بین دانش آموزان تقویت نمایند و دانش آموزان را با اهمیت کتاب آشنا کنند.

 

وی ادامه داد: بحث بهداشت و سلامت یکی از مهم ترین مواردی که در مدارس باید بطور مستمر مورد سنجش قرار گیرد و ادارات ذیربط باید بصورت ماهانه در این گزارش ارائه دهند.

 

پیمان مولایی افزود: با توجه به افزایش آسیب های اجتماعی و تهدید های مختلف برای دانش آموزان باید فروشگاه ها و دکه های عرضه کننده دخانیات در مسیر مدارس کنترل و از فروش دخانیات توسط آنها جلوگیری شود.

 

رئیس شورای آموزش و پرورش مسجدسلیمان در بخشی دیگر از سخنان خود تاکید کرد:روند بهسازی و ساخت مدارس باید با سرعت بیشتری ادامه پیدا کند زیرا ادغام چند مقطع بدلیل نبود فضای فیزیکی کافی بدون شک تاثیرات منفی در روند آموزش خواهد گذاشت.

 

وی اضافه کرد: با توجه به اهمیت رتبه های کنکوری و آمادگی لازم دانش آموزان کلاس های کنکوری باید بطور مستمر برگزار شود و در این راستا ادارات آموزش و پرورش و شرکت بهره برداری نفت و گاز باید همکاری و تعامل بیشتری داشته باشند.

 

در ادامه جلسه مدیر آموزش و پرورش مسجدسلیمان گفت: ارتقاء و افزایش کیفیت آموزش یکی از مهم ترین اولویت های ما است و قطعا در این زمینه هیچ تعارف و کم کاری پذیرفته نمی شود و همه باید در این زمینه وظیفه خود را بخوبی انجام دهند.

 

احمدی نبی تاکید کرد: همه در مقابل آموزش و پرورش و آینده فرزندان خود مسئول هستیم و این موضوع قطعا اهمیت دوچندان آموزش و پرورش را نشان می دهد.

 

 

 

 

نام:

ایمیل:

نظر: