کشف بیش از یک کیلوگرم موادمخدر در مسجدسلیمان

عصر مسجدسلیمان // فرمانده انتظامی مسجدسلیمان از کشف یک کیلو و ۱۰۰ گرم انواع مواد مخدر و دستگیری یک سوداگر مرگ در این شهرستان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان ، سرهنگ” حمیدرضا بهاروند ” درباره جزئی ...

عصر مسجدسلیمان // فرمانده انتظامی مسجدسلیمان از کشف یک کیلو و ۱۰۰ گرم انواع مواد مخدر و دستگیری یک سوداگر مرگ در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان ، سرهنگ” حمیدرضا بهاروند ” درباره جزئیات بیان داشت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت یک سوداگرمرگ در امر تهیه و توزیع موادمخدر در یکی از محله های شهرستان، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی قرار گرفت .

وی تصریح کرد: ماموران پلیس با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده، متهم مورد نظر را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی، در اقدامی غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی مسجدسلیمان با بیان اینکه در بازرسی از مخفیگاه متهم مقدار یک کیلو و ۱۰۰ گرم انواع مواد مخدر کشف کردند، خاطرنشان کرد: متهم دستگیرشده پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.