عنایتی سرمربی نفت مسجدسلیمان شد

عصر مسجدسلیمان // رضا عنایتی سرمربی فصل گذشته تیم فوتبال هوادار به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان معرفی شد. به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان، این اتفاق قرار بود در پایان نیم فصل اول رقابت‌های لیگ برتر رخ ...

عصر مسجدسلیمان // رضا عنایتی سرمربی فصل گذشته تیم فوتبال هوادار به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان، این اتفاق قرار بود در پایان نیم فصل اول رقابت‌های لیگ برتر رخ بدهد اما امیدواری مدیران باشگاه نفت مسجدسلیمان به نتیجه گرفتن ابراهیم اشکش و کمبود منابع مالی سبب شد این جابجایی کمی به تعویق بیفتد.

با این حال سرانجام شب گذشته بود که ابراهیم اشکش پس از چهار شکست پیاپی و کنار رفتن عجیب نفت مسجدسلیمان از رقابت‌های جام حذفی این مربی را کنار گذاشتند و رضا عنایتی را به عنوان جانشین او معرفی کردند.

عنایتی که سال گذشته در اولین حضور لیگ برتری عملکرد قابل توجهی به تیم فوتبال هوادار داشت، قرار است ساعاتی دیگر اولین تمرین تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان را زیر نظر بگیرد.

نفت مسجدسلیمان در پایان هفته شانزدهم با کسب ۹ امتیاز آخرین تیم جدول رده بندی مسابقات به شمار می‌رود و سرمربی جدید این تیم کار بسیار سختی برای حفظ این تیم در رقابت‌های لیگ برتر پیش رو دارد.

جالب اینکه نفتی‌ها در اولین گام روز جمعه پیش رو باید به مصاف هوادار بروند که با مربیگری رضا عنایتی به لیگ برتر راه یافته است.