سرپرست جدید شهرداری به زودی انتخاب خواهد شد

عصر مسجدسلیمان // نایب رئیس شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان از انتخاب سرپرست جدید شهرداری طی روزهای آتی خبر داد. به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان شهباز حیدری با اعلام این خبر اظهار داشت : در پی مکاتبه استانداری خوزستان با ...

عصر مسجدسلیمان // نایب رئیس شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان از انتخاب سرپرست جدید شهرداری طی روزهای آتی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان شهباز حیدری با اعلام این خبر اظهار داشت : در پی مکاتبه استانداری خوزستان با شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان مبنی بر اتمام دوره سرپرست فعلی شهرداری ، به زودی سرپرست جدید انتخاب خواهد شد.

وی ادامه داد : وضعیت نامطلوب خدمات شهری ، عدم اجرای پروژه های جدید عمرانی و تکمیل پروژه های نیمه تمام ، وضعیت نامناسب معابر اصلی و فرعی و توزیع نامتوازن خدمات انجام شده در سطح محلات و… موجب نارضایتی شهروندان از شهرداری مسجدسلیمان شده است.

حیدری افزود : افزایش بدهی شهرداری به برخی ادارات و دستگاههای اجرایی شهرستان و عدم استفاده بهینه از منابع مالی جهت ارائه مطلوب خدمات به مناطق مختلف سبب یاس و ناامیدی و سلب اعتماد مردم به مدیران این مجموعه شده است که لازم است با انتخاب فردی متخصص و کاردان به این وضعیت آشفته خاتمه دهیم.

نایب رئیس شورای شهر مسجدسلیمان در خاتمه گفت : انتظار می رود استانداری و شورای حل اختلاف استان هر چه سریعتر وضعیت شهردار منتخب را مشخص کنند تا شورا بتواند با اتخاذ تصمیمات مناسب در راستای حل مشکلات و رفع مطالبات به حق مردم ، برنامه ریزی نماید.