پلمب ۶ واحد صنفی متخلف توسط تعزیرات حکومتی مسجدسلیمان در گشت مشترک با کارشناسان اداره صمت و جهاد کشاورزی

عصر مسجدسلیمان // رئیس تعزیرات حکومتی مسجدسلیمان از پلمپ ۶ واحد صنفی متخلف توسط تعزیرات حکومتی مسجدسلیمان در گشت مشترک با کارشناسان اداره صمت و جهاد کشاورزی خبر داد. به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان حیدر چراغی با اعلا ...

عصر مسجدسلیمان // رئیس تعزیرات حکومتی مسجدسلیمان از پلمپ ۶ واحد صنفی متخلف توسط تعزیرات حکومتی مسجدسلیمان در گشت مشترک با کارشناسان اداره صمت و جهاد کشاورزی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان حیدر چراغی با اعلام این خبر افزود: بنا به مصوبه شورای هماهنگی اقتصادی به منطور بازدارندگی مجازات ها تمامی جریمه های مندرج در قانون نظام صنفی، قانون تعزیرات حکومتی و قانون تعزیرات حکومتی امور بهداشتی و درمانی در همه مراتب به میزان ۵ برابر افزایش می یابد.

رئیس شعبه اول بدوی تعزیرات حکومتی مسجدسلیمان ضمن هشدار به متخلفین صنفی گفت: علاوه بر مجازات جزای نقدی ۵ برابری به منظور مقابله قاطع و سریع با تخلفات صنفی و پیشگیری از تکرار تخلفات نسبت به صدور دستور پلمپ محل یا واحد صنفی و نصب تابلو با درج نوع تخلف به مدت ۱۰ روز نیز اقدام خواهد شد.

حیدر چراغی ضمن تشکر از همکاری صمیمانه ریاست و اعضای شورای تامین شهرستان در این خصوص، بر تداوم برگزاری گشت های مشترک با دستگاههای نظارتی تاکید و از شهروندان مسجدسلیمان تقاضا کرد در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را از طریق شماره تلفن ۱۲۴ اداره صمت شهرستان مسجدسلیمان اطلاع رسانی نمایند.