نهادهای نظارتی باید به خوبی جهت کنترل بازار به وظیفه خود عمل و با متخلفین به جد برخورد کنند

عصر مسجدسلیمان // حجت الاسلام سید احمدی در خطبه های این هقته نماز جمعه مسجدسلیمان با اشاره به هفته ملی جمعیت گفت: جمعیت جوان تضمین‌کننده پیشرفت در عرصه‌های گوناگون است. وی با بیان این که در سه دهه گذشته آمار جمعیتی از حی ...

عصر مسجدسلیمان // حجت الاسلام سید احمدی در خطبه های این هقته نماز جمعه مسجدسلیمان با اشاره به هفته ملی جمعیت گفت: جمعیت جوان تضمین‌کننده پیشرفت در عرصه‌های گوناگون است.

وی با بیان این که در سه دهه گذشته آمار جمعیتی از حیث فرزندآوری رو به کاهش بوده است گفت: متاسفانه کشور به سمت سالمند شدن پیش می رود و این باعث کم شدن نیروی کار، کاهش تولید و… خواهد شد.

وی یکی از فاکتورهای مهم امنیتی هر کشوری را وجود نیروی جوان دانست و گفت: برای جوان نگه داشتن کشور دولت باید مسکن، اشتغال و ازدواج جوانان را در اولویت کاری خود قرار بدهد…

امام جمعه مسجدسلیمان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به هدفمند کردن یارانه و دغدغه های مردم گفت: نتیجه اصلاحات اقتصادی دولت، مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها موجب پیشرفت اقتصاد کشور می‌شود.

وی ادامه داد:حداقل ۳۰ درصد کالا‌های اساسی کشورمان هر ساله قاچاق می‌شود و حفظ منافع ملی تنها با هدفمندی درست و صحیح یارانه‌ها و حذف دست واسطه‌ها و سودجویان میسر می‌شود.

وی گفت: اصلاح نظام پرداخت یارانه‌ها به نظارت مسئولان، همکاری و صبوری مردم نیاز دارد. سید احمدی ادامه داد: نهادهای نظارتی باید به خوبی جهت کنترل بازار به وظیفه خود عمل و با متخلفین به جد برخورد کنند…

خطیب نماز جمعه مسجدسلیمان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سفر اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: تصمیمات خوبی توسط اعضای کمیسیون گرفته شد که امیدواریم با دقت و سرعت پیگیری و جامه عمل بپوشاند و نتیجه آن را مردم ببینند…

حجت الاسلام سید احمدی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر گفت: در فتح خرمشهر همه معادلات نظام استکباری جهان به مدد مقاومت و ایستادگی رزمندگان اسلام به هم خورد.

وی اظهار داشت: ۴۳ سال است ایران در همه عرصه ها حرف برای گفتن دارد و همانطور که رهبر معظم انقلاب بر جهاد تبیین تأکید دارند، باید این رشادت ها بازگو شود.

امام جمعه مسجدسلیمان گفت: خرمشهرهای دیگری برای فتح پیش رو داریم مثل جهاد تبیین، اقتصاد، امنیت، مسائل هسته ای، بین المللی، تهاجم فرهنگی که همه خرمشهرهایی هستند که برای فتح آن باید برنامه داشته باشیم.

وی در پایان سخنان خود با گرامی داشت اول خرداد ماه سالگرد بزرگداشت ملاصدرا گفت: وی از بزرگان فلسفه اسلامی و از بزرگترین دانشمندان جهان بوده است که توانست روح و برهان قرآن و ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌روایات را با فلسفه توام کند‌.