مهروموم ۳ عطاری متخلف در مسجدسلیمان

عصر مسجدسلیمان // فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان از مهروموم ۳ عطاری متخلف و کشف ۱۵۰۰ عدد قرص غیرمجاز در این شهرستان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان ، سرهنگ” حمیدرضا بهاروند” در تشریح این خبر ...

عصر مسجدسلیمان // فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان از مهروموم ۳ عطاری متخلف و کشف ۱۵۰۰ عدد قرص غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان ، سرهنگ” حمیدرضا بهاروند” در تشریح این خبر گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان پس از انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی سه عطاری متخلف فروش قرص ها و داروهای غیر مجاز شدند.

او افزود: ماموران پلیس این فرماندهی پس از هماهنگی با مقام قضائی در بازرسی از واحدهای صنفی متخلف ۱۵۰۰ عدد انواع قرص های غیر مجاز از محل دپوی آنان کشف کردند.

سرهنگ بهاروند در پایان ضمن اشاره به مهر وموم واحدهای صنفی و معرفی متهمان به مراجع قضائی جهت سیر مراحل قانونی گفت: پلیس مصمم است با افرادی که در پوشش های مختلف اقدام به فروش مواد افیونی و غیرمجاز می کنند قاطعانه برخورد کند و از شهروندان خواست برای مقابله با ترویج مصرف مواد مخدر جوانان و فرزندان خودرا از عوارض مصرف این بلای خانمانسور آگاه کنند و در صورت شناسایی عاملان افیونی مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند .