دستگیری باند سارقان اماکن دولتی حین سرقت در مسجدسلیمان

عصر مسجدسلیمان // فرمانده انتظامی مسجدسلیمان از دستگیری باند سارقان اماکن دولتی حین سرقت در این شهرستان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان،  سرهنگ”علی حسینی” در تشریح این خبر گفت: در پی کسب خبری مبن ...

عصر مسجدسلیمان // فرمانده انتظامی مسجدسلیمان از دستگیری باند سارقان اماکن دولتی حین سرقت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان،  سرهنگ”علی حسینی” در تشریح این خبر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر سرقت تجهیزات آبرسانی یکی از ادارات دولتی شهرستان، در راستای پیشگیری از سرقت و برخورد قاطع با سارقان موضوع در دستور کار ماموران آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران انتظامی در بررسی از محل مورد نظر ۳ سارق در حال سرقت تجهیزات آبرسانی اماکن دولتی را شناسایی و در یک عملیات منسجم آنان را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان تصریح کرد: متهمان پس از انتقال به پلیس آگاهی شهرستان و مواجهه با شواهد و قرائن ارائه شده به ۱۵ فقره انواع سرقت اعتراف کردند.

سرهنگ حسینی در پایان با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی تحویل شدند، از شهروندان خواست: هرگونه اخبار و اطلاعاتي را كه از فعاليت مجرمان و برهم‌ زنندگان نظم و امنيت در جامعه دارند از طريق مركز فوريت‌هاي پليسي ۱۱۰ اطلاع رساني كنند.