بازیکنان مسموم خوشه طلایی ترخیص شدند / انجام نمونه برداری از غذای بازیکنان

عصر مسجدسلیمان // مدیر شبکه بهداشت و درمان مسجدسلیمان درباره آخرین وضعیت بازیکنان خوشه طلایی که به دلیل مسمومیت به بیمارستان این شهر منتقل شده بودند، توضیحاتی ارائه داد.   به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان روز گذش ...

عصر مسجدسلیمان // مدیر شبکه بهداشت و درمان مسجدسلیمان درباره آخرین وضعیت بازیکنان خوشه طلایی که به دلیل مسمومیت به بیمارستان این شهر منتقل شده بودند، توضیحاتی ارائه داد.

 

به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان روز گذشته (یکشنبه) در حالی که قرار بود بازی دو تیم خلیج فارس ماهشهر و خوشه طلایی در مسجدسلیمان برگزار شود، چند بازیکن تیم خوشه طلایی پس از ورود به ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان به دلیل مشاهده‌ علائم مسمومیت راهی بیمارستان شدند .

 

دکتر یاسر جلیلی مدیر شبکه بهداشت و درمان مسجدسلیمان در این خصوص اظهار کرد: طبق اطلاعاتی که به ما داده شد ،  ۲۹ نفر از اعضای تیم خوشه طلایی غذایی مشترک در هتل خورده بودند که از این تعداد ۱۲ نفر با علامت مسمومیت به بیمارستان ۲۲ بهمن مسجدسلیمان منتقل شدند.

 

این مقام مسئول در ادامه گفت : گویا این نفرات به جز ناهاری که در هتل خورده بودند، بیرون از هتل نیز میان وعده می خورند که بدنبال آن با علائم  تهوع و دل پیچه دچار مسمومیت شده و راهی بیمارستان می‌شوند .

 

جلیلی افزود : پس از مراجعه بازیکنان تیم به بیمارستان و مشاهده علائم مسمومیت ، همکاران ما بلافاصله اقدامات درمانی لازم را انجام داده و از غذاهای خورده شده نمونه برداری صورت گرفت ولی متاسفانه به دلیل عدم رعایت  شرایط نگهداری استاندارد و صحیح  ماده غذایی قبل از ورود به آزمایشگاه در مراحل آماده سازی  امکان تشخیص جواب قطعی  امکان پذیر نیست.

 

مدیر شبکه بهداشت و درمان مسجدسلیمان در پایان گفت: خوشبختانه هم اکنون کلیه افرادی که به بیمارستان مراجعه کردند، پس از انجام  اقدامات درمان سرپایی از بیمارستان مرخص شدند .

 

نام:

ایمیل:

نظر: