افزایش چشمگیر تولید در شرکت صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان

  عصر مسجدسلیمان // شرکت صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان، با افزایش چشمگیر تولید اوره و آمونیاک، نشان داد که حتی در شرایط دشوار نیز می‌توان به موفقیت‌های بزرگ دست یافت.   به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان // در دوم ...

 

عصر مسجدسلیمان // شرکت صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان، با افزایش چشمگیر تولید اوره و آمونیاک، نشان داد که حتی در شرایط دشوار نیز می‌توان به موفقیت‌های بزرگ دست یافت.

 

به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان // در دومین ماه از سال جاری، شرکت صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان شاهد جهش قابل توجهی در تولید بوده است. این موفقیت، حاصل تلاش‌های مستمر و همت بلند مدیران و کارکنان این مجموعه است.

 

بر اساس گزارش‌های دریافتی، این شرکت در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته، در تولید آمونیاک ١٢٦ درصد و در تولید اوره ٦٨ درصد جهش داشته است. این افزایش تولید، علیرغم مواجهه با چالش‌هایی نظیر قطعی گاز در اردیبهشت ماه، به دست آمده است که در صورت عدم وجود این مشکلات، رکورد بالاترین تولید ماهیانه از زمان بهره‌برداری نیز محقق می‌شد.

 

لازم به ذکر است که در فروردین ماه نیز، شرکت توانست رکورد تولید روزانه آمونیاک را شکسته و به بالاترین میزان خود برساند. این دستاوردها نشان‌دهنده پتانسیل بالای شرکت در تولید و نوآوری است.

 

نام:

ایمیل:

نظر: