بهره برداری از طرح بازو‌های بارگیری آمونیاک مایع مجتمع صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان

  عصر مسجدسلیمان // با تلاش متخصصان داخلی، طرح بازوهای بارگیری آمونیاک مایع در پتروشیمی مسجدسلیمان به بهره برداری رسید.   به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان ، مدیر عامل شرکت صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان گفت : در ...

 

عصر مسجدسلیمان // با تلاش متخصصان داخلی، طرح بازوهای بارگیری آمونیاک مایع در پتروشیمی مسجدسلیمان به بهره برداری رسید.

 

به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان ، مدیر عامل شرکت صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان گفت : در سال جهش تولید با مشارکت مردم و در راستای تعهد به توسعه پایدار و نوآوری، طرح بازوهای بارگیری آمونیاک مایع در این شرکت به بهره برداری رسید.

 

معظمی افزود: با بهره‌برداری از بازوهای بارگیری، شاهد افزایش قابل توجه در فروش محصول آمونیاک مایع خواهیم بود. با توانایی تولید مازاد تا ۱۰ درصد بر ظرفیت اسمی، این طرح به ما امکان می‌دهد تا محصولاتمان را به بازارهای داخلی و بین‌المللی عرضه کنیم، که این امر به نوبه خود، موجب رشد درآمدهای حاصل از فروش خواهد شد.

 

وی اظهار کرد :با بهره‌برداری از این طرح ، ظرفیت بارگیری محصول آمونیاک مایع را به روزانه ١٢٠٠ تن افزایش داده و از هدر رفت روزانه ٢٥٠ تن گاز سنتز جلوگیری می‌کند، که علاوه بر افزایش تولید و کمک به فروش موجب کاهش هدر رفت منابع و حفظ محیط زیست و پایداری صنعتی خواهد داشت.

 

 

نام:

ایمیل:

نظر: