نفت مسجدسلیمان در مسیر لیگ برتر / نفت مسجدسلیمان ۲ مس شهربابک

  عصر مسجدسلیمان // تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در ادامه روند خوب خود موفق شد در خانه با پیروزی ۲ بر صفر مس شهربابک را در خانه شکست دهد.   به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان ، هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ دست ...

 

عصر مسجدسلیمان // تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در ادامه روند خوب خود موفق شد در خانه با پیروزی ۲ بر صفر مس شهربابک را در خانه شکست دهد.

 

به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان ، هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ دسته اول ساعاتی پیش با برگزاری دو مسابقه آغاز شد و در یکی از این مسابقات شاگردان ابراهیم اشکش در خانه از مس شهر بابک میزبانی کردند.

 

این مسابقه در پایان با دو گل به سود تیم نفت مسجدسلیمان تمام شد. دو گل این مسابقه را در دقیقه ۱۲ علی جراح و در دقیقه ۵۴ علی عبدویی به ثمر رساندند تا نفت مسجدسلیمان به واسطه شروع خوب در هر دو نیمه بتواند به ۳ امتیاز ارزشمند در مسیر بازگشت به لیگ برتر دست پیدا کند.

 

با این پیروزی نفت مسجدسلیمان ۵۳ امتیازی شد و در یک قدمی فجر شهید سپاسی و چادرملو قرار گرفت که به ترتیب با ۵۴ و ۵۵ امتیاز رتبه‌های سوم و چهارم جدول رده بندی را در اختیار دارند. بالاتر از این ۴ تیم هم خیبر قرار دارد که با ۶۱ امتیاز توانسته شرایط بسیار خوبی در صدر جدول به عنوان مدعی جدی برای صعود به لیگ برتر داشته باشد.

 

در ادامه رقابت‌های هفته بیست‌وهفتم رقابت‌های لیگ دسته اول روز آینده ۷ مسابقه حساس دیگر برگزار می‌شود و تیم‌های مدعی صعود به لیگ برتر و تیم‌هایی که برای فرار از سقوط می‌جنگند، مقابل رقبای خود به میدان می‌روند.

 

 

نام:

ایمیل:

نظر: