علی عیدیوندی با حضور در فرمانداری مسجدسلیمان رسما انصراف خود را از داوطلبی مجلس شورای اسلامی اعلام کرد

  عصر مسجدسلیمان // علی عیدیوندی از داوطلبان حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی که صلاحیت نهایی خود را در شورای نگهبان کسب کرده بود با حضور در فرمانداری مسجدسلیمان رسما کناره گیری خود را از ادامه رقابت انتخاباتی اعل ...

 

عصر مسجدسلیمان // علی عیدیوندی از داوطلبان حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی که صلاحیت نهایی خود را در شورای نگهبان کسب کرده بود با حضور در فرمانداری مسجدسلیمان رسما کناره گیری خود را از ادامه رقابت انتخاباتی اعلام کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان عیدیوندی در بخشی از پیام انصراف خود آورده است:

 

با درود به روح پر فتوح بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام راحل و شهیدان والا مقام و آرزوی سلامتی و طول عمر با عزت برای مقام معظم رهبری

 

اینجانب علی عیدیوندی کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه مسجدسلیمان، اندیکا ، لالی و هفتکل با تاسی از ولی امر مسلمین جهان رهبر معظم انقلاب، ضمن دعوت حضور حداکثری آحاد و اقشار مختلف جامعه به حضور در انتخابات پنجمین دوره ی مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره ی مجلس شورای اسلامی، انصراف خود را از کاندیداتوری دوازدهمین دوره ی مجلس شورای اسلامی در حوزه ی مسجدسلیمان، اندیکا، لالی و هفتکل اعلام می دارم.

 

لذا بر خود لازم می دانم از زحمات هیئت محترم اجرایی شهرستان، هیئت محترم نظارت شهرستان و استان همچنین شورای محترم نگهبان که در تمام مراحل بنده را تایید صلاحیت نمودند تشکر و قدردانی نمایم.

 

در پایان به رسم ادب از همه ی شهروندان فهیم، شریف و نجیب، طوایف مختلف، عشای، اقوام، جامعه محترم فرهنگیان، فرهنگیان فرهیخته، اساتید محترم دانشگاه، دانشجویان و دانش آموزان عزیز که از ابتدای فرایند انتخابات اینجانب را همراهی کردند، مراتب تقدیر و تشکر و سپاسگزاری خود را اعلام می دارم.

 

 

نام:

ایمیل:

نظر: