خودروی سرقتی توسط پلیس مسجدسلیمان به صاحبش تحویل داده شد

عصر مسجدسلیمان // جانشین فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان  از کشف خودروی پراید سرقتی از شهرستان شوشتر و دستگیری سارق سابقه دار در عملیات ماموران کلانتری ۱۲ و یگان امداد این شهرستان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری عصر مسج ...

عصر مسجدسلیمان // جانشین فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان  از کشف خودروی پراید سرقتی از شهرستان شوشتر و دستگیری سارق سابقه دار در عملیات ماموران کلانتری ۱۲ و یگان امداد این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان ، سرهنگ داوود کاظمی در این ارتباط گفت: در پی اعلام سامانه پایش تصویری استان مبنی بر ورود یک دستگاه خودرو پراید سرقتی به حوزه شهرستان مسجدسلیمان، موضوع با اجرای طرح مهار در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: ماموران انتظامی با انجام تحقیقات گسترده میدانی وتحت نظر قرار دادن تردد خودرو در اقدام غافلگیرکننده خودروی سرقتی را توقیف و سارق سابقه دار را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به این متهم دارای ۷ فقره سابقه کیفری سرقت خودرو و وسایل داخل خودرو می باشد، تصریح کرد: متهم در مواجهه با ادله و مستندات پلیس صراحتا اعلام کرد، ماشین مذکور را از شهرستان شوشتر سرقت نموده است.

سرهنگ کاظمی با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده قضایی جهت سیر مراحل قانونی تحویل دادسرا گردید، خاطر نشان کرد:خودرو مسروقه در نهایت بعد از هماهنگی های انجام شده به مالباخته تحویل داده شد.

نام:

ایمیل:

نظر: