اضافه شدن سه رشته جدید به رشته های مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان

عصر مسجدسلیمان // سه رشته جدید به رشته های مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان اضافه و در سال جدید تحصیلی برای این رشته ها نیز دانشجو جذب خواهد شد. به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان برای نیمسال اول س ...

عصر مسجدسلیمان // سه رشته جدید به رشته های مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان اضافه و در سال جدید تحصیلی برای این رشته ها نیز دانشجو جذب خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان برای نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ سه رشته جدید « کارشناسی ارشد زبان شناسی»، «کارشناسی ارشد شیمی تجزیه» و « کارشناسی ارشد میکروبیولوژی»  به رشته های مقطع  کارشناسی ارشد این واحد دانشگاهی اضافه شده است و در دفترچه امسال قید گردیده‌اند.»
در این اطلاعیه آمده است:« انتخاب رشته داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۲ دانشگاه آزاد اسلامی که از پنج شنبه ۱۱ خرداد‌ماه آغاز شده  تا روز شنبه ۲۰ خردادماه ادامه خواهد داشت.» داوطلبان شرکت کننده در آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۲ که مجاز به انتخاب رشته شده‌اند، می‌توانند با استفاده از کد دسترسی انتخاب رشته در کارنامه سازمان سنجش، نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.

نام:

ایمیل:

نظر: