عدم تحقق وعده‌های نماینده در حوزه فرهنگ و هنر / نماینده پیگیر وعده‌های خود در حوزه فرهنگ و هنر باشد

عصر مسجدسلیمان // رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اندیکا خواستار پیگیری نماینده مجلس به وعده‌های خود در حوزه فرهنگ و هنر شد. به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان سجاد کاظمی ضمن انتقاد از عدم پیگیری و عدم تحقق وعده ...

عصر مسجدسلیمان // رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اندیکا خواستار پیگیری نماینده مجلس به وعده‌های خود در حوزه فرهنگ و هنر شد.

به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان سجاد کاظمی ضمن انتقاد از عدم پیگیری و عدم تحقق وعده‌های نماینده در حوزه فرهنگ و هنر اظهار کرد: نام اندیکا در حوزه شعر و‌ ادب و هنر بسیار مشهور و نمادین است و این منطقه سرشار از استعدادهای خدادادی است. این اداره‌ به همت اهالی فرهنگ و هنر در این راستا به رغم تمام کمبودها و کاستی‌ها قدم‌های مؤثری برداشته است، اما این شهرستان‌ از هیچ گونه زیر ساخت فرهنگی و هنری لازم برخوردار نیست.

کاظمی تصریح کرد: لازمه تحول در بسیاری از حوزه‌ها، تحول در حوزه فرهنگ است، اما برخی مسئولان شهرستان صرفا یک نگاه تک بعدی به منطقه دارند و اعتباری برای حوزه فرهنگ و هنر قائل نیستند.

کاظمی با اشاره به اینکه انتقادات ما بر پایه تعهدات کاری است، افزود: عملکرد ورناصری نماينده شهرستان در حوزه فرهنگ بسیار ضعیف است، وی در اوایل وعده‌هایی دادند و طرح‌های احداثی نیز در این حوزه مصوب شده بود، که تاکنون محقق نشده و ظاهرا مثل سایر مصوبات در حوزه‌های دیگر در حد شعار و تبلیغات باقی مانده و به مرور به بوته فراموشی سپرده شده است.