عملیات اجرای روکش آسفالت جاده روستاهای تمبی چم فراخ آغاز شد

  عصر مسجدسلیمان // عملیات اجرای روکش آسفالت بخشی از جاده روستاهای تمبی چم فراخ ( چوب سرخ ) با همت شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان آغاز شد. به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان، این عملیات طی روزهای گذشته و با ...

 

عصر مسجدسلیمان // عملیات اجرای روکش آسفالت بخشی از جاده روستاهای تمبی چم فراخ ( چوب سرخ ) با همت شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان، این عملیات طی روزهای گذشته و با نظارت مدیریت مهندسی و ساختمان این شرکت آغاز شد و پیش بینی می شود با توجه به وضعیت جوی در اسرع وقت به اتمام برسد .

برای این بخش از پروژه بهسازی و مرمت جاده روستاهای منطقه تمبی چم فراخ که ۳۱۰۰ متر طول و ۵/۵ متر عرض آسفالت آن می باشد مبلغ ۳ میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان هزینه شده است .

با اجرای این پروژه که با مساعدت مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و همت مجموعه شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان جهت عمل به تعهدات و مسئولیت های اجتماعی این شرکت تعریف و به مرحله اجرا رسیده مشکلات عبور و مرور و دسترسی روستاهای چوب سرخ، چم فراخ، تمبی، پنبه کار، تلبمن، چهاربیشه و اکبر آباد بخش گلگیر مسجدسلیمان با جمعیتی حدود ۲۰۰۰ نفر، به مرکز شهرستان در این بخش از مسیر مرتفع می گردد.

جاده دسترسی روستاهای منطقه تمبی چم فراخ بخش گلگیر مسجدسلیمان ۱۸۳۰۰متر طول دارد که پیش از این عملیات بهسازی و مرمت آن شامل عملیات خاکی و اجرای روکش آسفالت به طول ۱۳۰۰۰ متر توسط مدیریت مهندسی و ساختمان شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان انجام شده است .