کشف ۱۷ فقره سرقت موتورسیکلت در مسجدسلیمان

عصر مسجدسلیمان // فرمانده انتظامی مسجدسلیمان از دستگیری سارق حرفه ای و کشف ۱۷ فقره سرقت موتورسیکلت در این شهرستان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان، سرهنگ حمیدرضا بهاروند اظهار داشت : در پی وقوع چند فقره سرقت ...

عصر مسجدسلیمان // فرمانده انتظامی مسجدسلیمان از دستگیری سارق حرفه ای و کشف ۱۷ فقره سرقت موتورسیکلت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان، سرهنگ حمیدرضا بهاروند اظهار داشت : در پی وقوع چند فقره سرقت موتورسیکلت در سطح مسجدسلیمان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران این شهرستان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: ماموران کلانتری ۱۲ با کار اطلاعاتی موفق به شناسایی سارق حرفه ای و سابقه دار شدند و پس از هماهنگی با مقام قضائی وی را طی یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان با بیان اینکه متهم در بازجویی بعمل آمده به ۱۵ فقره سرقت موتورسیکلت اعتراف کرد، افزود: در بازرسی از مخفیگاه متهم نیز ۲دستگاه موتورسيکلت سرقتی کشف شد.

سرهنگ بهاروند در پایان با اشاره به اینکه متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد،خاطر نشان کرد: عدم رعایت نکات امنیتی مثل استفاده نکردن از قفل و زنجیر، رها کردن سوئیج بر روی موتورسیکلت و ترک کردن طولانی مدت موتورسیکلت ها در معابر را علت اصلی وقوع این سرقت ها بر شمرد و از شهروندان خواست ضمن رعایت نکات امنیتی در صورت مشاهده موارد مشکوک با تماس ۱۱۰ موضوع را به پلیس اطلاع دهند.