بازدید سرزده بازرس ویژه ستاد انتخاباتی آیت الله رییسی از ستاد انتخاباتی مردمی مسجدسلیمان

عصر مسجدسلیمان // بازرس ویژه ستاد مرکزی انتخاباتی آیت الله رییسی در بازدید از ستادهای انتخاباتی استان خوزستان ، عصر امروز وارد مسجدسلیمان و از ستاد انتخاباتی مردمی آیت الله رییسی بازدید کرد . به گزارش پایگاه خبری عصر مسج ...

عصر مسجدسلیمان // بازرس ویژه ستاد مرکزی انتخاباتی آیت الله رییسی در بازدید از ستادهای انتخاباتی استان خوزستان ، عصر امروز وارد مسجدسلیمان و از ستاد انتخاباتی مردمی آیت الله رییسی بازدید کرد .

به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان، دکتر سید محمد مرتضوی در این بازدید که با ارائه توضیحات توسط ابراهیم الماسی رییس ستاد انتخاباتی مردمی همراه بود در جریان روند فعالیت های تبلیغاتی در فضای حقیقی و مجازی قرار گرفت .

وی طی سخنانی از اعضای ستاد انتخاباتی مردمی آیت الله رییسی در برپایی ستاد با بالاترین کیفیت تکریم مراجعه کنندگان تقدیر کرد و گفت : ستاد مردمی مسجدسلیمان براستی یکی از ستادهای نمونه استان است .

وی با اشاره به اهمیت انتخاب صحیح و اصلح گفت : انتخابات پیش رو یک انتخاب حساس برای کشورمان است و ضرورت دارد با آگاهی بخشی عمومی و ارایه عملکرد ارزشمند آیت الله رییسی در یک رقابت اخلاق مدارانه مراتب کسب اقبال عمومی و رأی بالا را برای ایشان تثبیت نماییم .

وی در این دیدار با جمعی از پرسنل قراردادی و ارکان ثالث صنعت نفت مسجدسلیمان که برای اعلام حمایت از این کاندیدای انتخابات در ستاد ایشان حضور یافتند دیدار کرد و در جریان مشکلات طرح شده توسط این قشر زحمت کش قرار گرفت و وعده داد مراتب را به ستاد مرکزی انتقال و منعکس خواهد نمود .