شرایط برای برگزاری انتخابات در شهرستان مسجدسلیمان آماده است

عصر مسجدسلیمان // رضا نجاتی معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان با حضور در شهرستان مسجدسلیمان با فرماندار و اعضاء هیئت های اجرایی و نظارت انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان دیدار و ...

عصر مسجدسلیمان // رضا نجاتی معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان با حضور در شهرستان مسجدسلیمان با فرماندار و اعضاء هیئت های اجرایی و نظارت انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان ، فرماندار مسجدسلیمان در این جلسه گفت: در راستای برگزاری انتخاباتی پرشور در شهرستان خوشبختانه در چند مدت گذشته جلسات متعددی با اصحاب رسانه، متنفذین،بازاریان و اقشار مختلف برگزار کرده ایم تا بتوانیم ضمن برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور، برگ زرین دیگری را در کارنامه این شهرستان ثبت و ضبط کنیم.

وی ادامه داد: بدون شک همانند برگزاری انتخابات مجلس،همه تلاش و همت اعضاء هیئت های اجرایی و نظارت در راستای برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور با رعایت اصل بی طرفی در شهرستان به کار بسته خواهد شد.

در ادامه جلسه معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان در ضمن تسلیت فرارسیدن سالروز رحلت امام خمینی(ره) و قیام ۱۵خرداد،گفت:همه باید تلاش کنیم تا بازهم مشارکت حداکثری انتخابات را در کشور داشته باشیم زیرا دشمن در حال حاضر از همه ابزارها برای کاهش حضور مردم استفاده می کند.

وی ادامه داد: در شرایط فعلی باید تلاش کنیم و خدمت رسانی را متوقف نکنیم و با توجه به فصل گرما رسیدگی به مشکلات مردم را باید در اولویت قرار دهیم.

نجاتی ادامه داد: در انتخابات پیش رو توانستیم با ارائه پیشنهاد به وزارت کشور، افزایش تعداد شعب را داشته باشیم و بحث اثر انگشت را حذف کنیم و خوشبختانه شرایط برای برگزاری انتخابات در شهرستان فراهم است.