کلیه مبادی و ورودی شهرستان مسجدسلیمان مسدود شد / تشدید نظارت ها بر اصناف و بازار شهرستان

عصر مسجدسلیمان // با شدت گرفتن روند مبتلایان به کرونا در استان خوزستان و لزوم اتخاذ محدودیت های پیشگیرانه،فرماندار مسجدسلیمان از محدودیت های جدید تردد در این شهرستان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان، فرماندار ...

عصر مسجدسلیمان // با شدت گرفتن روند مبتلایان به کرونا در استان خوزستان و لزوم اتخاذ محدودیت های پیشگیرانه،فرماندار مسجدسلیمان از محدودیت های جدید تردد در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان، فرماندار مسجدسلیمان در این خصوص تشریح کرد:از امشب ۵ اسفند ماه کلیه مبادی و ورودی شهرستان مسجدسلیمان مسدود خواهد شد،خودروهای غیربومی اجازه ورود و خودروهای بومی اجازه خروج از شهرستان را نخواهند داشت.

وی ادامه داد:طبق تصمیم شورای تامین،آرامستان های شهرستان تا اطلاع ثانوی مسدود خواهد بود و با خوانندگان مراسمات عزاداری برخورد قانونی خواهد شد و بانکهای شهرستان موظفند در بین مراجعین خود ماسک توزیع کنند و در غیراینصورت،آن شعبه پلمپ خواهد شد.

پاکدل افزود:شبکه بهداشت و درمان به عنوان نهادمتولی باید در تمام مناطق شهرستان اقدام به نصب بنر و اطلاع رسانی نماید و دبستان سینا واقع در باشگاه مرکزی به عنوان یکی از مراکز غربالگری کرونا تعیین می گردد.

رئیس ستاد کرونا شهرستان مسجدسلیمان در بخشی دیگر از سخنان خود در خصوص نظارت بر اصناف هم گفت:بازرسی مستمر بر اصناف تشدید خواهد شد و اداره صمت،اتاق اصناف و اتحادیه ها با هماهنگی شبکه بهداشت و درمان و دادستان شهرستان نسبت به کنترل و نظارت بر وضعیت بازار و رعایت پروتکل های بهداشتی اقدام خواهند نمود.