بازدید رئیس کل دادگستری خوزستان از دادسرا و دادگاه‌های شهرستان‌های مسجدسلیمان و لالی

  عصر مسجدسلیمان // رئیس کل دادگستری خوزستان از دادسرا و دادگاه‌های شهرستان‌های لالی و مسجدسلیمان بازدید کرد.   به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان رئیس کل دادگستری خوزستان از دادگستری شهرستان‌های لالی و مسجدسل ...

 

عصر مسجدسلیمان // رئیس کل دادگستری خوزستان از دادسرا و دادگاه‌های شهرستان‌های لالی و مسجدسلیمان بازدید کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان رئیس کل دادگستری خوزستان از دادگستری شهرستان‌های لالی و مسجدسلیمان و پروژه‌های عمرانی بازدید و در جریان امور جاری در این حوزه‌های قضایی قرار گرفت.

 

علی دهقانی رئیس کل دادگستری خوزستان در بازدید از دادگستری شهرستان های لالی و مسجدسلیمان با حضور در شعب حوزه قضایی، محاکم حقوقی و کیفری ضمن دیدار و گفت‌وگو با تعدادی از مراجعین، عملکرد این حوزه را از لحاظ حرکت بر مدار و مسیر تحقق اهداف برنامه عملیاتی۱۴۰۳ ارزیابی کرد و توصیه‌های لازم را ارائه داد.

 

اهتمام ویژه به امر اجرای احکام کیفری و مدنی و ثبت احکام جلب در سامانه، تعیین تکلیف پرونده‌های مسن و معوق، اتقان آرا، حفظ کرامت و جلب رضایتمندی مراجعین، کاهش موجودی، سرعت همراه دقت در رسیدگی به پرونده، نظم و انضباط کاری، بررسی سامانه مدیریت پرونده، تجهیزات و فضای فیزیکی، از جمله مواردی بود که رئیس کل دادگستری استان خوزستان و هیئت همراه در این بازدید مورد توجه و ارزیابی قرار دادند.

 

وی همچنین با کارکنان حوزه قضایی لالی و مسجدسلیمان گفت‌وگو و به مشکلات آن‌ها رسیدگی کرد.

 

در این بازدید ممبینی، معاون قضایی، مرادی رئیس حفاظت و اطلاعات و خورشیدی مهر معاون مالی و پشتیبانی، رئیس کل دادگستری خوزستان را همراهی می‌کردند.

 

 

نام:

ایمیل:

نظر: