جدیت شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان در اجرای جاده پاگچ امام رضا(ع) تا روستای تنگ تلفن لَهبَری + گزارش تصویری

  عصر مسجدسلیمان // عملیات بهسازی و مرمت جاده مواصلاتی پاگچ امام رضا(ع) شهر مسجدسلیمان تا روستای تنگ تلفن لَهبری که یکی از اقدامات شاخص و پروژه های عام المنفعه شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان می باشد از پیشرفت ...

 

عصر مسجدسلیمان // عملیات بهسازی و مرمت جاده مواصلاتی پاگچ امام رضا(ع) شهر مسجدسلیمان تا روستای تنگ تلفن لَهبری که یکی از اقدامات شاخص و پروژه های عام المنفعه شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان می باشد از پیشرفت فیزیکی ۳۷ درصدی و مطابق برنامه زمان بندی شده برخوردار است.

 

به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان، براساس اعلام مدیریت مهندسی و ساختمان این شرکت که ناظر بر این پروژه می باشد، عملیات خاکبرداری ترانشه ها و خاکریزی مقاطع محاسبه شده،همچنین احداث ابنیه فنی و دیوارهای حایل سنگی توسط پیمانکار اجرایی بخش خصوصی با سرعت مناسبی و مطابق برنامه زمان بندی شده در حال اجرا می باشد.

 

این پروژه ۵٫۶ کیلومتر طول مسیر و ۳۶۴ میلیارد اعتبار آن است .

 

شایان ذکر است این پروژه که عملیات اجرایی آن در دی ماه سال گذشته با حضور مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان و جمعی از مسئولین شهری آغاز گردید نقش مهم استراتژیک و پدافندی در ارتباط سریع و آسان شهروندان مناطق شرقی و جنوب شرقی مسجدسلیمان به اهواز ایفا خواهد کرد و زمان سفر آنها را کوتاه تر و همچنین موجب دسترسی روستاییان این مسیر به مراکز بهداشتی / درمانی مسجد سلیمان می گردد.

 

 

 

نام:

ایمیل:

نظر: