آیین معارفه شهردار مسجدسلیمان برگزار شد

عصر مسجدسلیمان // آیین معارفه شهردار جدید مسجدسلیمان با حضور سرپرست فرمانداری، اعضا شورای شهر و جمعی از مدیران ادارات در سالن فرمانداری برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان در ابتدای این جلسه حجت الاسلام والمسل ...

عصر مسجدسلیمان // آیین معارفه شهردار جدید مسجدسلیمان با حضور سرپرست فرمانداری، اعضا شورای شهر و جمعی از مدیران ادارات در سالن فرمانداری برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان در ابتدای این جلسه حجت الاسلام والمسلمین حیدر حجتی نیا سرپرست فرمانداری مسجدسلیمان ضمن گرامیداشت هفته بسیج اظهار داشت: ضمن تبریک به دکتر نوید شعبانی شهردار جدید مسجدسلیمان و آرزوی موفقیت در این سمت برای ایشان، امیدواریم با حمیت ،پشتکار و تعهدی که در وی وجود دارد و همچنین با همراهی و همدلی اعضای شورای شهر و کمک و دستگیری همه مدیران ادارات بتوانیم مسجدسلیمان را از این وضعیت خارج کنیم.

وی ادامه داد : از شهردار مسجدسلیمان انتظار می رود با عزمی راسخ علی رغم همه محدودیت ها، با تمام توان خود و بسیج نیروها مسجدسلیمانی شاداب، سرزنده و زیبایی را بسازد.

محمد زراسوندی علی پور سرپرست شهرداری مسجدسلیمان ضمن خوش آمدگویی به حاضرین در جلسه عنوان کرد: طی هشتاد روز دوران سرپرستی اقداماتی صورت گرفته که با ورود شهردار ضرب العجلی پیش آمد و فرصتی نشد جمع بندی  کامل از فعالیتها و اقدمات هشتاد روزه گزارش نمائیم.

وی ادامه داد: شهر مشکلات عدیده ای دارد و بعد از هفده تیر دچار بحرانهای بسیار زیادی در زمینه زلزله گردیده، و سازمان شهرداری بر اساس گستردگی و نوع ماموریتهایی که دارد با آن بضاعت محدود و درآمدهای اندک، و همچنین طولی بودن شهر، حجم مطالبات به جا مانده از دوره های قبل، روند را به شکلی پیش میبرد که مردم مسجدسلیمان به حداقل خدمات مثل روکش آسفالت راضی میگردنند، در صورتی که در شهرهای دیگر شهرداری اقداماتی همچون پل زیرگذر، روگذر و پروژه های عمرانی بزرگ اجرا می کنند.

زراسوندی علی پور گفت: در بحث حوزه منابع انسانی ساماندهی نیروهای رسمی، قراردادی و پیمانی انجام شده و جهت استفاده پیمانکار نیروی انسانی لایحه ای به شورای اسلامی شهر ارسال نمودیم، موضوع انتخاب نماینده کارگری، رفع مشکلات معیشتی و…و ما در روز اول سعی کردیم مباحثمان کارشناسی بوده و با مشارکت خود مدیران شهرداری باشند و هیچ  تصمیم تک محوری را در کارهایمان دخالت ندادیم.

وی تصریح کرد: در شش مرحله حقوق پرسنل را پرداخت کرده ایم، و زمانی که ما شهرداری را تحویل گرفتیم حقوق خردادماه پرداخت شده بود، و طی روزهای گذشته حقوق شهریور در مرحله پرداخت قرار گرفته است، پرداختی به تامین اجتماعی بخشی از آن صورت گرفته و مطالبات طلبکاران هم  بخشی از آن پرداخت شده است.

سرپرست سابق شهرداری مسجدسلیمان با تشریح مسائل پروژه های فنی صورت گرفته اذعان داشت: اجرای دیوار حائل سنگی پارک ۱۱ هکتاری ورودی شهر، نخاله برداری کلیه نقاط شهر با بیش از پنج هزار سرویس که از مشکلات بزرگ شهروندان بوده، اجرای روکش آسفالت منطقه بی بیان با مساحت تقریبی ده هزار متر مربع و محور سه راهی سالور به منطقه نورآباد، رنگ آمیزی نقاط ترافیکی که از عمده ترین کارها بوده که پلیس راهور مرتبا متذکر می گردید و با کمترین هزینه با نیروهای خود شهرداری به مرحله اتمام رسید، جدولکاری فاز ۳ منطقه هشت بنگله، لوله گذاری مسیر جنب مسجد چهاربیشه، احداث پل عابر پیاده مالجونکی که یکی از خواسته های به حق ساکنین منطقه مالجونکی بود، و مراحل نصب و اجرای آن در مراحل پایانی است و ان شاءالله به زودی با حضور فرماندار و شهردار به مرحله بهره‌برداری خواهد رسید، اجرای پیاده رو سازی مسیر هشت بنگله از جمله اقداماتی بود که با کمک همکارانمان در واحدهای مختلف صورت گرفته است.

وی در بخش پایانی سخنانش اضافه کرد: در تعمیر و بازسازی ماشین آلات خدماتی و عمرانی توانسته ایم با کمترین هزینه ها، تعمیر کامل دو دستگاه ایسوزو خدمات شهری، بازساری کامل یک دستگاه نیسان جکی، تعمیر دو دستگاه لودر، تعمیر یک دستگاه فینیشر، تعمیر یک دستگاه بیل بکهول، تعمیر یک دستگاه مینی لودر، تعمیر یک دستگاه گلریدر عمران را، به منظور افزایش خدمات بهتر به شهروندان محترم آماده نمائیم.

در ادامه دکتر نوید شعبانی شهردار مسجدسلیمان ضمن تشکر از حسن اعتماد اعضا شورای شهر عنوان کرد : شهردار شدن در مسجدسلیمان سخت است چون در شهرمان پارادوکس های زیادی وجود دارد که اگر توانستیم آن را حل کنیم بسیاری از مشکلات فعلی شهرمان رفع خواهند شد.

وی با بیان اینکه مسجدسلیمان گرفتار مسائل حاشیه ای است افزود : تا گریبانگیر این مسائل هستیم رشد نخواهیم کرد .

شهردار مسجدسلیمان ادامه داد : با طرح و برنامه به مسجدسلیمان آمدم ، از تمام اعضا شورای تامین،شورای شهر و عزیزانی که می توانند ما را در این راه کمک کنند ، دست همه را می فشارم.

دکتر شعبانی بیان نمود : گذشته به من ارتباطی ندارد اما در زمان مدیریت خودم هیچگونه مماشاتی با هیچ اتفاق اشتباهی را تحمل را نخواهم کرد، با هرگونه تخلفی برخورد خواهم کرد و از هرگونه طرحی که به شهر آسیب برساند حمایت نخواهم کرد.

وی ادامه داد : بنده به عنوان شهردار مسجدسلیمان تحت هیچ شرایطی به اداره متبوع تحت مدیریت خود ، اجازه سیاسی شدن، جناحی شدن و خطی شدن را نمی دهم.