بازدید نماینده مجلس از برخی روستاهای شهرستان اندیکا به منظور بررسی مشکلات آنها

عصر مسجدسلیمان // مهندس ظاهری نماینده مردم مسجدسلیمان، اندیکا، لالی و هفتکل در مجلس شورای اسلامی به همراه تعدادی از مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان اندیکا به منظور بررسی مشکلات و کمبودهای روستاهای طالپا، گله توک و کوشک ا ...

عصر مسجدسلیمان // مهندس ظاهری نماینده مردم مسجدسلیمان، اندیکا، لالی و هفتکل در مجلس شورای اسلامی به همراه تعدادی از مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان اندیکا به منظور بررسی مشکلات و کمبودهای روستاهای طالپا، گله توک و کوشک از این مناطق بازدید و با اهالی این روستاها دیدار نمود.

به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان ،در این دیدارهای صمیمانه اهالی روستاهای طالپا، گله توک و کوشک به بیان مشکلات موجود این مناطق پرداختند.

سپس مهندس ظاهری نماینده مردم مسجدسلیمان، اندیکا،لالی و هفتکل در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت : با توجه به کمبودها و مشکلات عدیده شهرستان اندیکا در اولین این شهرستان را در ردیف محرومترین شهرهای استان قرار گرفت تا دارای ردیف ویژه در اخذ اعتبارات دولتی شود.

وی ادامه داد : شهرستان اندیکا در گذشته نه چندان دور دارای مشکلات متعدد در حوزه های آب ، برق ، گاز، راه، بهداشت، آموزش و پرورش مخابرات بوده است که به همین منظور بارها وزرا و استاندار خوزستان را جهت رویت این مشکلات به منطقه دعوت کردیم و به لطف خدا هم اکنون بسیاری از این مشکلات رفع شده است و تعداد زیادی از پروژه های عمرانی در حوزه های مختلف در سطح شهرستان و اطراف جهت رفع باقیمانده معضلات اندیکا در حال اجرا است.