خط‌کشی ترافیکی معابر شهر گل گیر انجام شد

عصر مسجدسلیمان // شهردار گل گیر از اجرای عملیات خط‌کشی معابر  در سطح شهر گل گیر خبر داد و گفت: این اقدام با هدف افزایش ضریب ایمنی، روان‌سازی و ایجاد نظم ترافیکی در سطح خیابان‌های شهر عملیاتی شده است.   به گزارش پایگ ...

عصر مسجدسلیمان // شهردار گل گیر از اجرای عملیات خط‌کشی معابر  در سطح شهر گل گیر خبر داد و گفت: این اقدام با هدف افزایش ضریب ایمنی، روان‌سازی و ایجاد نظم ترافیکی در سطح خیابان‌های شهر عملیاتی شده است.

 

به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان به نقل از پایگاه خبری ایرانیان، میلاد امامی از اجرای عملیات خط‌کشی عابر پیاده و محوری معابر سطح شهر گل گیر خبر داد و اظهار کرد: در راستای افزایش ضریب ایمنی، تسریع و سهولت در تردد خودروها، خط‌کشی عابر پیاده معابر اصلی سطح شهر گل گیر توسط شهرداری انجام شده است.

 

وی افزود: عملیات خط‌کشی محوری (ممتد و منقطع) با استفاده از رنگ‌های ترافیکی مخصوص، مطابق با استاندارد روز در خیابان‌ها، سطوح پرتردد ، معابر اصلی شهر گل گیر و جاده آب درمانی انجام گردیده است.

 

امامی ادامه داد : افزایش ضریب ایمنی، روان‌سازی و ایجاد نظم ترافیکی در سطح خیابان‌های شهر از دیگر اهداف شهرداری در خط کشی معابر است تا زمینه نظم بخشیدن به رفت و آمد وسایل نقلیه، پیشگیری از برخورد و کاهش حوادث را فراهم کند.

 

 

 

نام:

ایمیل:

نظر: