هفت پروژه عمرانی در دهه فجر تکمیل و افتتاح خواهند شد

عصر مسجدسلیمان // پیمان مولایی شهردار مسجد سلیمان از تکمیل ۷ پروژه در زمینه های فرهنگی، فضای سبز و عمرانی در فضاهای شهری برای افتتاح در ایام مبارک دهه فجر در سال جاری خبر داد. به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان، شهردار ...

عصر مسجدسلیمان // پیمان مولایی شهردار مسجد سلیمان از تکمیل ۷ پروژه در زمینه های فرهنگی، فضای سبز و عمرانی در فضاهای شهری برای افتتاح در ایام مبارک دهه فجر در سال جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان، شهردار مسجد سلیمان در این زمینه گفت : یکی از مهم‌ترین اولویت‌های مجموعه مدیریت شهری در ماه‌های پایانی سال، اتمام و تکمیل پروژه‌های نیمه تمام و تقویت زیرساخت‌های عمرانی معطوف شده بود، که انشالله افتتاح و بهره برداری از ۷ پروژه عمرانی شاخص و حائز اهمیت در بهمن ماه سال جاری گویای عزم راسخ و اهتمام این مجموعه در راستای خدمت رسانی مطلوب به شهروندان و نیز تحقق مطالبات بحق ‌شان خواهد بود.

وی در پایان افزود: با نزدیک شدن به چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و همچنین ایام منتهی به دهه فجر، روند اجرایی کم سابقه‌ای در تکمیل پروژه‌های زیرساختی و عمرانی سطح شهر شاهد خواهیم بود ، تا شهروندان از دستاوردها و برکات این دهه بهره‌مند گردند که می‌توان به پروژه مجموعه فرهنگی و تفریحی پارک شهدای گمنام منطقه‌ی بی‌بیان، پارک کوهستانی ۵۰ هکتاری منطقه تمبی، بوستان‌های محله‌ای در مناطق مجسمه کلگه، نفتون، نمره ۲ و همچنین در زمینه عمرانی به پل ارتباطی خیابان اصلی شهید داریوش محمدی و پل پیاده رو ورودی شهر (جنب شهرک ولیعصر عج) اشاره کرد که با عزم جزم مجموعه شهرداری بزودی تکمیل و به مرحله‌ی بهره‌برداری خواهند رسید.