با رایزنی های انجام شده با سرمایه گذاران، بزودی ۳ طرح گردشگری،کشاورزی و صنعتی شروع بکار خواهند کرد

عصر مسجدسلیمان // فرماندار مسجدسلیمان گفت : با رایزنی های انجام شده با سرمایه گذاران،بزودی ۳ طرح گردشگری،کشاورزی و صنعتی شروع بکار خواهند کرد. به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان،دکتر پاکدل ضمن تاکید بر لزوم ایجاد بسترها ...

عصر مسجدسلیمان // فرماندار مسجدسلیمان گفت : با رایزنی های انجام شده با سرمایه گذاران،بزودی ۳ طرح گردشگری،کشاورزی و صنعتی شروع بکار خواهند کرد.

به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان،دکتر پاکدل ضمن تاکید بر لزوم ایجاد بسترهای لازم برای سرمایه گذاری در شهرستان گفت:با توجه به ظرفیت بالای منطقه در زمینه های گردشگری،تفریحی،توریسم،کشاورزی،صنعت و… لازم است تا بیشتر از گذشته شاهد حضور سرمایه گذاران بومی و غیربومی در شهرستان باشیم.

وی ادامه داد: از کلیه سرمایه گذاران بومی و غیربومی دعوت می کنیم تا برای سرمایه گذاری در همه زمینه های گردشگری،صنعتی و…..در شهرستان پای کار بیایند.

فرماندار مسجدسلیمان تاکید کرد:در همه زمینه ها از سرمایه گذاران حمایت می کنیم و بدون شک تا پایان در کنار آن ها خواهیم ماند زیرا تشویق و ترغیب سرمایه گذاران در شهرستان باعث ایجاد اشتغال،توسعه و آبادانی خواهد شد.

پاکدل اضافه کرد:با همه توان خود پذیرای سرمایه گذاران بومی و غیربومی هستیم و با استفاده نظرات کارشناسان در حوزه های مختلف، طرح های پیشنهادی خوبی را هم در صورت تمایل به سرمایه گذاران ارائه خواهیم کرد.

وی در پایان گفت: در روزهای گذشته هم چندین جلسه با سرمایه گذاران بومی در شهرستان برگزار کردیم که آنها هم بزودی کار خود را شروع خواهند کرد و اکنون در مراحل اولیه شروع کار خود هستند که در زمینه های گردشگری،کشاورزی و صنعتی فعالیت خواهند کرد.