دستگيری سارق سیم برق و منازل در مسجدسلیمان

عصر مسجدسلیمان // سرهنگ “علی حسینی” فرمانده انتظامي مسجدسلیمان در تشريح اين خبر گفت: در پي وقوع چند فقره سرقت سیم برق و منزل در سطح شهرستان، شناسايي و دستگيري سارق يا سارقان احتمالي به صورت ويژه در دستور کار ...

عصر مسجدسلیمان // سرهنگ “علی حسینی” فرمانده انتظامي مسجدسلیمان در تشريح اين خبر گفت: در پي وقوع چند فقره سرقت سیم برق و منزل در سطح شهرستان، شناسايي و دستگيري سارق يا سارقان احتمالي به صورت ويژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام اقدامات تخصصی یک سارق حرفه‌اي را شناسايي و پس از هماهنگي با مرجع قضائي طی عملیاتی غافلگيرانه در مخفيگاهش دستگير کرد.

سرهنگ حسینی تصريح کرد: متهم در تحقیقات پليس به ۴ فقره سرقت سيم برق و ۳ فقره سرقت منزل در سطح شهرستان مسجدسلیمان اعتراف کرد.

فرمانده انتظامي شهرستان مسجدسلیمان با بیان اینکه متهم پس از تشکيل پرونده جهت سير مراحل قانوني راهي مرجع قضائي شد، از شهروندان خواست؛ هرگونه موارد مشکوک را در خصوص اقدامات مجرمانه افراد شرور و خلافکار بلافاصله از طريق مرکز فوريت هاي پليس ۱۱۰ اطلاع داده تا نسبت به شناسايي و دستگيري آنان در اسرع اقدام شود.