با اقدامات و پیگیری های انجام گرفته ، میزان دریافت آب ورودی شهرستان مسجدسلیمان به حالت نرمال برگشت / آبگیری مخازن توزیع شهرستان در حال انجام است

  عصر مسجدسلیمان // در پی عملیات تعمیرات در تاسیسات شهید بهنام محمدی و مشکل قطعی آب در شهرستان و پیگیری فرماندار مسجدسلیمان مدیران عامل و معاونین شرکت آب و فاضلاب خوزستان و آب جنوب شرق خوزستان،معاون اداره کل ستاد بح ...

 

عصر مسجدسلیمان // در پی عملیات تعمیرات در تاسیسات شهید بهنام محمدی و مشکل قطعی آب در شهرستان و پیگیری فرماندار مسجدسلیمان مدیران عامل و معاونین شرکت آب و فاضلاب خوزستان و آب جنوب شرق خوزستان،معاون اداره کل ستاد بحران خوزستان در شهرستان حضور پیدا کردند.

 

به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان فرماندار مسجدسلیمان در همین راستا گفت: خوشبختانه با پیگیری های صورت گرفته و حضور مسئولان استانی ذیربط در شهرستان و انجام راهکارهای فنی، مشکل دریافت به شهرستان مرتفع شد و میزان ورودی آب شهرستان مسجدسلیمان از تاسیسات تولید و انتقال آب بهنام محمدی به میزان نرمال رسید.

 

وی ادامه داد: علاوه بر این عملیات تعمیرات پمپ های معیوب هم در حال انجام است و بزودی چند الکتروپمپ برای پشتیبانی خرابی های احتمالی به تاسیسات شهید بهنام محمدی اضافه خواهد شد.

 

مولایی افزود: آبگیری مخازن توزیع آب در شهرستان حدود ۱۲ ساعت زمان میبرد و پس از آبگیری لازم،انشالله از فردا توزیع آب صورت می گیرد و مشکل برطرف خواهد شد.

 

نماینده عالی دولت ضمن تقدیر از صبوری و همکاری مردم شهرستان مسجدسلیمان یادآور شد: در این راستا از پیگیری های نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی و حضور میدانی مدیرکل بحران و معاونین،مدیران عامل شرکت آب و فاضلاب و آب جنوب شرق،شرکت آب و برق خوزستان، شورای تامین شهرستان و مدیر و پرسنل آبفا و آب جنوب شرق (تاسیسات شهید بهنام محمدی) تشکر میکنم.

 

 

 

نام:

ایمیل:

نظر: